Meist

Marta-Lovise – Väike paradiis maailma veere peal.

Kipi turismitalu on mõeldud inimestele, kes armastavad looduslähedust, rahu, lõõgastavat puhkust ja Saaremaa ilu. Turismitalu korraldab oma tegevust ise, kuid tehakse koostööd kultuurimaja ja teiste ettevõtetega. Meie missioon on pakkuda külalistele meeldejääv puhkus looduskaunis Saaremaa turismitalus. Oleme sõbralik ja teenuste kvaliteeti hindav pereettevõte, kelle jaoks on iga klient ainulaadne ja oodatud külaline.   

K – kvaliteet ja kliendikesksus

Meie jaoks on tähtis kvaliteet kuni pisiasjadeni välja, pakkuda väga head teenindust. Suurepärane teenindus saab alguse naeratusest, lahkest vastuvõtust ja südamlikust hüvastijätust.

I – inimene ja innustus

Meie jaoks on oluline ja eriline iga külaline. Läheneme igale inimesele personaalselt. Oleme avatud ja ausad, hindame siirast ja sõbralikku suhtlust, sest rahulolevad ja positiivsed külalised innustavad meid.

P – puhkus ja pühendumine

Võimaldame linnakärast väsinud inimesele aktiivset ja lõõgastavat puhkust ainulaadse Saaremaa looduse rüpes. Teeme oma tööd südame ja hingega, pühendudes külaliste heaolule ja soovidele.

I – ilu ja inspiratsioon

Hindame kõrgelt Saaremaa ilu ja loodust. Saaremaa on eriline koht, mis sobib hästi energiavarude taastamiseks ja lihtsate rõõmude avastamiseks. Meie jaoks on oluline seda teadmist oma külalistega jagada. Me võtame Sind vastu nii üksinda, sõbraga kui perega.

“Kipi – koht, kuhu on kiusatus kippuda!”